Версія для друку

Завантаження дистрибутиву "Мисленого древа"

ЛІЦЕНЗІЯ КОРИСТУВАЧА

Універсальна ієрархічна база даних "Мислене древо" розроблена групою українських фахівців для застосування у сфері гуманітарних наук, культури та в інших областях.

1. Даний продукт є безкоштовним (freeware). Користувач має право вільно вживати його і поширювати далі.

2. Програма постачається на умовах "як стій" (as is). Розробники доклали всіх зусиль, щоб зробити її надійною, корисною і зручною у використанні. Тим не менше розробник не несе ніякої відповідальності за втрату інформації чи іншу можливу шкоду для користувача, яка виникла через використання даної програми, зокрема, через помилки в програмі "Мислене древо" або через її конфлікти з іншими програмами.

3. Користувачам програми доцільно зареєструватись на сайті "Мисленого древа"; такі користувачі будуть отримувати повідомлення про нові версії програми "Мислене древо" та про інші наші розробки.

4. Користувачі не мають права змінювати склад дистрибутиву. Не можна видаляти чи додавати файли до дистрибутиву. Не можна змінювати файли, наявні в дистрибутиві.

5. Дія даної ліцензії поширюється тільки на дану версію програми і не поширюється на наступні версії.

Якщо ви згодні з даною ліцензією, ви можете встановити програму "Мислене древо" на свій комп’ютер.

Дистрибутив програми "Мислене древо" версії 2.5.0.0

Версія 2.5.0.0 (дата випуску 14.11.2004 р.) є найновішою повнофункціональною версією програми. Ми самі постійно використовуємо цю версію; зокрема, всі наші компакт-диски використовують цю версію. Дистрибутив містить власне програму, файл контекстної допомоги і 3 маленьких приклади баз даних.

Завантажити файл дистрибутиву (md25inst.exe, 1.3 Мб) зараз.

Увага ! Перед завантаженням програм веб-браузери попереджають користувача, що така операція є потенційно небезпечною. Попередження загалом слушне, але конкретно наша програма (md25inst.exe) ніякої шкоди вашому ком’ютеру не зробить. Погоджуйтесь на завантаження без вагань.

Що робити після завантаження дистрибутиву

Інсталяція виконується в один крок : треба запустити файл md25inst.exe (двічі клацнувши по ньому у Провіднику). Інсталятор задає вам одне запитання – чи бажаєте ви встановити програму "Мислене древо". Якщо ви погоджуєтесь на установку, інсталятор виконає всі потрібні дії без будь-яких подальших запитань. (Ми розробили інсталяцію в такому мовчазному стилі, зважаючи на те, що більшість користувачів наших програм не є великими комп’ютерними фахівцями).

Після інсталяції на кнопці "Пуск" з’являється група "Мислене древо", яка містить ярлики для перегляду, редагування баз даних, для видалення програми і для перегляду прикладів баз даних, включених до складу інсталяції. Користайтесь ними для запуску "Мисленого древа".

Для фахівців :

Інсталяція виконується в каталог по умовчанню : {Program Files}\MDGroup\Myslene drevo\2.5. Там ви знайдете всі файли програми і приклади баз даних.

Окрім того, інсталятор реєструє зв’язок між файлами *.mys та програмою "Мислене древо". Клацнувши правою кнопкою по файлу *.mys, ви побачите в контекстному меню команди "Перегляд" та "Редагування". Командою по умовчанню є "Перегляд", тобто подвійний клац по файлу *.mys запускає базу даних в режимі перегляду.

Наша інсталяція створена за допомогою безкоштовного генератора інсталяцій Inno Setup, написаного Джорданом Раселом (Jordan Russell). Цей потужний і зручний у користуванні генератор доступний для завантаження з сайту розробника http://www.jrsoftware.org/.

Висхідні тексти програми "Мислене древо" версії 2.2.2.3

Любителі висхідних текстів програм на Delphi можуть скопіювати архів з текстами попередньої версії (md220203src.zip, 780 Кб) зараз.