Логотип Мисленого древа

МИСЛЕНЕ ДРЕВО

Ми робимо Україну – українською!

НАУКА

ОСВІТА

ЛІТЕРА
ТУРА

Лист на сайт
Версія для друку
Стрічка новин (RSS)
Наука / Історичні джерела / Поселення Херсонської… / Алфавіти поселень Олександрійського повіту

Поселення Херсонської губернії за повітовими алфавітами 1856 року

Алфавіти поселень Олександрійського повіту

Пивовар А.В.

Алфавитный список владельческим и другого ведомства селениям, состоящим в Александрийском уезде, составленный из сведений, доставленных земским судом в 1856-м году

№ по порядку Название селений и фамилия владельцов число дворов

В 1-м стане

1 Антоновка, наследников Бабцовых 5
2 Александровка, помещика Аврамова 122
3 Александро-Степановка, помещицы Байдаковой 16
4 Аврамовка, помещика Безрадецкого 22
5 Анновка, помещицы Гангебловой 13
6 Анновка, помещика Лещенка 6
7 Анновка, наследников Лазичевых 16
8 Александровка, помещицы Мееровой 11
9 Андреевка, помещика Могилевского 8
10 Аудиторовка, наследников Прокоповичевых 22
11 Анновка, помещицы Ставровской 9
12 Арсеньевка, помещика Чорбы 86
13 Анновка, помещицы Энькодаровской 12
14 Александровка, помещицы Яхонтовой 125
15 Березовка, помещика Агеева 9
16 Байдаковка, помещика Байдакова 85
17 Березовка, помещика Бржеского 108
18 Булаевка, помещицы Греченковой 9
19 Бабиновка, помещицы Добромысловой 9
20 Березневатая, наследников Калачевских 22
21 Булаевка, наследников Макаренковых 7
22 Бандуровка, помещика Мальчевского 9
23 Белецковка, помещика Пиллер 77
24 Браиловка, помещика Петковича 125
25 Богоявленск, помещика Репнинского 132
26 Булгаровка, помещицы Станиславской 8
27 Васильевка, помещицы Безродной 112
28 Волошинов хутор, наследников Волошиновых 3
29 Веселый Кут, хутор помещика Вернера 5
30 Власовка, помещика Дариева 7
31 Васильевка, помещиков Касиновых 145
32 Васильевка, помещицы Касиновой 8
33 Веселое Раздолье, помещицы Лазаревой 35
34 Верхняя Лозоватка, госпожи Мальшинской 14
35 Верхняя Лозоватка, помещицы Фрейдекеровой 43
36 Великий Лес, помещиков Поляковых 5
37 Гуляй Поле, помещиц Комашкиной и Мальской 2
38 Григорьевка, помещика Макаренка 10
39 Григорьевка, помещицы Маржановой 44
40 Гниленька (Деевка), графини Толстой 38
41 Григорьевка, помещика Чорбы 31
42 Дубравина, помещицы Зерваницкой 15
43 Доброполье, помещика Леонтьева 11
44 Девичье Поле, помещицы Репнинской 33
45 Деевка (Гниленькая), графини Толстой 38
46 Еремовка, помещицы Бефани 28
47 Западенька, помещицы Васильевой 20
48 Занфировка, наследников Занфировых 5
49 Занфировка, наследников Раковичевых 4
50 Золотуха, помещицы Сухиновой 10
51 Ивановка, помещика Ведмедева 16
52 Измайловка, помещицы Зерваницкой 18
53 Игнатьевка, помещика Макаренка 3
54 Ивановка, Салогуб-Сабадаша 13
55 Ивановка, графини Толстой 113
56 Измаиловка, помещицы Викгарстовой 16
57 Константиновка, помещицы Ангеловой 43
58 Кобзаровка, помещика Ангелова 22
59 Константиновка, помещика Горшкова 4
60 Катериновка, наследников Леонтьевых 26
61 Константиновка, помещицы Навроцкой 5
62 Константиновка, наследников Петровских 11
63 Катериновка, помещицы Редигеровой 18
64 Комбурлеевка, графини Толстой 122
65 Константиновка, помещицы Цыганковой 12
66 Кручановка, помещика Чернивецкого 2
67 Ляховка, помещиков Каховых 20
68 Липовка, хутор помещицы Энькодаровской 12
69 Лазарополь, генеральши Яхонтовой 36
70 Морозовка, наследника Боровского 142
71 Михайловка, помещика Золотницкого 20
72 Михайловка, помещика Золотницкого 18
73 Марьяновка, наследников Кондратьевых 5
74 Мавродиевка, помещицы Ляпкаловой 25
75 Михайликовка, помещика Леонтьева 13
76 Молчановка, помещиков Остроградских 30
77 Михайловка, помещика Остроградского 12
78 Михайловка, помещика Сухинова 8
79 Михайловка, помещика Хлусовича 1
80 Максимовский хутор, помещика Чернивецкого 2
81 Новофедоровка, помещика Харченка 17
82 Новофилиповка, помещика Звенигородского 18
83 Новогеоргиевск, военный город 692
84 Нижняя Лозоватка, помещика Торунжи 12
85 Нижняя Лозоватка, его же Турунжи 15
86 Овнянка, помещика Агеева 40
87 Озерная, помещика Звенигородского 19
88 Озерная, помещицы Мордовской 10
89 Озерище, помещицы Сухомлинова 8
90 Онофриевка, графини Толстой 142
91 Омельничек, помещика Торунжи 15
92 Омельничек, его же Торунжи 18
93 Омельничек, графини Толстой 152
94 Павловалуйск, помещика Варавкина 17
95 Петро-Ивановка, помещика Золотницкого 17
96 Петро-Ивановка, помещика Золотницкого 19
97 Пещаный Брод, помещика Зерваницкого 31
98 Петро-Ивановка, помещицы Картамышевой 9
99 Павловка, помещика Пищевича 26
100 Пустельниковка, помещика Пустельникова 48
101 Протопопов хутор, наследников Протопоповых 9
102 Приютовка, помещицы Рулимановой 9
103 Приютина, помещицы Репнинской 15
104 Петро-Загорье, помещика Сулимы 18
105 Плотниковка, графини Толстой 25
106 Павловка, помещицы Хорватовой 15
107 Перекрестовка, помещика Харченка 11
108 Поповка, наследников Леонтовичевых 31
109 Ревовка, наследников Хорватовых 142
110 Сикандровка, помещика Безрадецкого 3
111 Скалеватое, наследников Брайкевичевых 13
112 Семигорье, помещика Вуича 36
113 Счастливая, помещика Волосевича 20
114 Серебряная, помещицы Гине 33
115 Сомина, помещицы Звенигородской 25
116 Сахиновка, помещика Кантура 4
117 Скубиевка, помещика Картавцова 22
118 Степановка, помещика Кременецкого 12
119 Слан-Камянка, его же Кременецкого 19
120 Семеновка, наследников Мазуркевичевых 8
121 Смитановка, помещика Пиллер 37
122 Свинарка, его же Пиллер 41
123 Скалеватка, помещика Писчевича 85
124 Смирновка, помещика Пиваровича 11
125 Секлитиновка, помещицы Пустельниковой 35
126 Снежкова, помещицы Романовой 46
127 Садовое, казенное селение 27
128 Снежкова Балка, помещика Фауля 14
129 Тавровка, наследников Гороновичевых 12
130 Тясминка, наследников Каширининовых 26
131 Туркистановка, помещика Калачевского 14
132 Трудолюбовка, помещиков Лысяковых 6
133 Турунжевка, помещицы Осовецкой 16
134 Трудовая, помещицы Репнинской 25
135 Терновский хутор, помещицы Цыганковой 2
136 Таловая Балка, помещика Чумпалова 228
137 Федорки, помещика Касинова 96
138 Федоровка, помещика Калачевского 13
139 Федоровка, помещицы Репнинской 20
140 Федоровка, помещика Федорова 20
141 Цветная Балка, помещика Метелицина 1
142 Черниковка, помещицы Бутковской 6
143 Чернечье, наследников Безрадецких 14
144 Чечелеевка, наследников Шамраевых 6
145 Чернечье, помещика Безрадецкого 16

Во 2-м стане

1 Алеевка, подполковницы Домашневой 10
2 Александровка, наследников штабс-ротмистра Дейнеги 7
3 Александровка, ротмистра Дейнеги 27
4 Александровка, девиц Андросовых 36
5 Александровка, наследников подполковницы Рожнятовской 15
6 Александро-Альовка, наследников надворной советницы Мозгалевской 11
7 Александровка, поручика Фон-Финка 13
8 Анненздорф, хутор наследников генерал лейтенанта Экельна 22
9 Бандуровка, штабс-ротмистра Чеботаева 60
10 Барановка, надворного советника Градовского 60
11 Благодатная, майорши Гангебловой 31
12 Бандуровка, подполковницы Шишковой 14
13 Богдановка, полковницы Янович 14
14 Богдановка, штабс ротмистрши Щукиной 10
15 Благодатная, майорши Диевской 8
16 Бережинка, помещиков Лазаревичевых 35
17 Булановка, майорши Петкович 8
18 Божедаевка, помещиков Левицких 60
19 Богдановский хутор, карнетши Ильинский 1
20 Войновка, действительного статского советника Канивальского 61
21 Высокие Боераки, помещицы Навроцкой Кишкиной 67
22 Высочиновка, подполковницы Морозовой 8
23 Васовка, наследников подполковника Симича 24
24 Вербовая, сотника Паскина Парецкого 7
25 Веселая, поручицы Сухомлиновой 11
26 Васина, штабс ротмистра Вейса 24
27 Владимировка, коллежской советницы Любочинской 25
28 Венедиктовка, поручицы Центиловичевой 15
29 Волковка, наследников Волковых 20
30 Вершино-Севериновка, наследников Белашенковой 10
31 Вершинополье, наследников госпожи Петровой 12
32 Георгиевка, наследников Кефальи 52
33 Донина (Камянка), наследников Доне 32
34 Донина Камянка, штабс-капитана Доне 27
35 Дьючина, поручицы Вертильяк 18
36 Дмитриевка, капитан лейтенанта Буцкого 42
37 Демешковка, помещиков Демешковых, Ржецкой, Бадыша и Мальчевского 13
38 Екатеринополье, штабс-капитанши Пещанской 18
39 Захаровка, поручика Фурмана 30
40 Зарудные Боераки, подполковника Медера 44
41 Ивановка, наследников Крутчевской 16
42 Ивановский хутор, майорши Довгалевой 5
43 Ивановка, полковницы Домашневой 9
44 Ивановка, поручика Экскузовича 16
45 Козарня, помещиков Кузьминского и Нечаевых 107
46 Корнетовка, генерал-лейтенантши Яхонтовой 42
47 Константиновка, помещиков Бобошковой, Самойленковой и Реднинского 47
48 Константиновка, помещика Павлова 48
49 Кириловка, прапорщицы Хильченковой 10
50 Козыревка, поручика Лагунова 50
51 Капитановка, помещиков Рябченковых 17
52 Красно-Камянка, девиц Андросовых 25
53 Кохановка, майора Доне 30
54 Константиновка, дворянина Кузьминского 15
55 Лазаревский хутор, наследников Иовича 3
56 Луполовка, помещиц Махновской и Липинской 10
57 Литвиновка, майорши Дрейлинг 11
58 Лозоватка, наследников Орды 39
59 Любомирка, поручицы Бржежицкой 35
60 Лозоватка, штабс-ротмистрши Хвостовой 18
61 Лозоватка, майора Резанова 58
62 Лозоватка, помещиц Золотницкой и Кочиной 35
63 Макариха, поручика Градовского 57
64 Малая Березовка, наследников Леонтьевой 35
65 Макариха, наследников Смагиных 36
66 Морозовка, подполковника Протопопова 31
67 Михайловка, майора Некоры 18
68 Молодецкая, поручицы Шкляревичевой 25
69 Марьяновка, прапорщика Жуковского 15
70 Михайловка, помещиков Ильяшевичевых 29
71 Масляниковка, коллежского секретаря Шпира 12
72 Марьевка, дворянки Резановой 9
73 Марьевка, поручика Еремеева 35
74 Малая Мамайка, наследников Левицкого 42
75 Марьевка, наследников поручика Дефоржа 14
76 Марьяновский хутор, дворянина Марьяновича 4
77 Мало-Морозовский хутор, наследников Морозовых 2
78 Морозовский хутор, титулярного советника Морозова 2
79 Мотроновка, майорши Доне 16
80 Новопавловка, штабс-ротмистра Безуглова 19
81 Новопокровка, поручика Билевича 31
82 Николаевка, майора Добровольского 12
83 Новопавловка, наследников Угрич-Требинского 6
84 Николаевка, титулярной советницы Левицкой 18
85 Николаевка, наследников Бужинских 8
86 Николаевка, наследников поручицы Бржежицкой 3
87 Орлова Балка, наследников Кадыгробовых 18
88 Оситняжка, помещиков Лбовых 94
89 Пантазиевка, капитана Пестова 70
90 Приют Новоалександровка, майорши Липинской 16
91 Петрово, наследников Угрич-Требинского 43
92 Припутная, ротмистрши Бочковской 12
93 Поповка, штабс-ротмистра Прокоповича 20
94 Подмогильная, чиновника Букинского 21
95 Петровка, дворянина Очосильского 27
96 Приют Надежный, наследников Домаевских 3
97 Раничевка, коллежского секретаря Варавки 29
98 Ружичевка, помещиков Головатенковых и Тимановского 25
99 Светлополье, наследников Добровольских 87
100 Северинка, коллежского советника Величковского 68
101 Самбросовка, поручика Мерженова 15
102 Скалеватка, помещиков Орликовых 10
103 Северинка Малая, полковницы Кнорринг 18
104 Северинка Большая, штабс ротмистра Величковского 22
105 Сребряноярка, помещика Петра Левицкого 12
106 Сегедиевка, наследников Полидоровых 9
107 Спасомажаровка, статского советника Золотарева 30
108 Софиевка, хутор поручика Грекова 2
109 Троянка, наследников Пищевича 30
110 Тимофеевка, наследников Прокоповича
111 Ульяновка, прапорщика Жуковского и поручицы Величковской 43
112 Успенск, поручицы Ординой 29
113 Уманский хутор, поручицы Лаппы-Данилевской 5
114 Федоровка, майорши Петкович 68
115 Христофоровка, генерал майора Горбачева 36
116 Хощеватка, майора Суслова 22
117 Хощеватка, помещицы Угрич Требинской 34
118 Хилковка, подполковника Душенькевича 10
119 Чигириновка, наследников Моздолевских 10
120 Чутовка и Чернолеска, подполковника Эмануэля 70
121 Черняковка, помещиков Канатовых 34
122 Шамовка, поручика Хорвата 104
123 Юлкановка, наследников Тарнавских 11
124 Ясиноватка, майора Чумпалова 50

В 3-м стане

1 Азильос, подполковника Крыжановского 4
2 Анновка, хутор губернской секретарши Сальниковой 2
3 Анновка, наследников Радойчиных 21
4 Александровка, капитан лейтенантши 2-го ранга Ветровой 33
5 Анастасиевка (Ивановка), корнета Ходина 18
6 Александровка, наследников Хрещовых 4
7 Анастасиевка, подполковника Хомицкого 3
8 Анастасиевка, майора Кудрявцова 20
9 Анновка, помещика Цыбульского 30
10 Анастасиевка, 7-го класса Войнаковичевой 6
11 Александровка, помещика Кефалы 35
12 Анновка (Ивашкевичева), ротмистрши Поклонской 3
13 Александровка, помещицы Ярославской 10
14 Андреевская пустошь, наследников Колесниковых 5
15 Анновка, штабс капитана Соломина 7
16 Анастасиевка, 12-го класса Чечелевой 10
17 Александровка, помещика Яцевича 4
18 Братолюбовка, поручицы Хорват 70
19 Богдановка, майорши Юзефовичевой 3
20 Богдановка (Карачуновка), наследников Степановых 13
21 Боковенька, наследников Бугайцовых 3
22 Благодатная (Поповка), наследников Усовых 9
23 Боковая (Кудашовка), генерал-лейтенанта Пиллер 20
24 Баштина, наследников Красовских 90
25 Бойковка, подполковника Чечеля 29
26 Боковенька, штабс ротмистра Давыдова 8
27 Безводная, помещицы Черницкой 7
28 Березовка, майора Керстина 33
29 Белополье, наследников Бугайцевых 7
30 Балидаевский хутор, полковника Душенкевича 3
31 Волошиновка, поручицы Шамраевой 4
32 Васильевский хутор, помещика Бересторуда 2
33 Васильевка, штабс-капитана Васькова 7
34 Васильевка, помещика Петрушевича 4
35 Васильевка (Макаровка), штабс-капитана Макаренка 19
36 Владимировка, титулярного советника Мизюмского 17
37 Водяно-Николаевка, наследников Красовских 104
38 Васильевка, корнета Флорковского 40
39 Волохинов хутор, купца Волохина 2
40 Веселая Боковенька, штабс-ротмистра Давидова 20
41 Веселая Звенигородка, подпоручика Звенигородского 3
42 Веселая Марьевка, дворянина Станиславского 6
43 Войновка, поручика Даниловича 7
44 Вершино-Мурзинка, помещиков Мамошиновых 26
45 Васильевка, коллежской ассесорши Левицкой 9
46 Вакеринов хутор, подпоручика Величковского 2
47 Водяная, штабс-ротмистрши Долинской 8
48 Гданцовка, наследников Добровольских 37
49 Григорьевка, помещиков Аврамовых 30
50 Грузкая, помещика Добровольского 20
51 Гординовка, титулярной советницы Гординской 3
52 Грузкая, помещиц Писанкиной и Родде 10
53 Григорьевка, штабс-капитана Кохановского 10
54 Григороденисовка, наследников Тимковских 25
55 Дарополь, хутор наследников майора Слепобабова 5
56 Даниловка, майора Добровольского 14
57 Дубравина Балка, помещика Апостолова 13
58 Добрянка, помещика Кефалы 11
59 Диковка, наследников Диковых 4
60 Даниловка, помещиков Малявина и Миятовичевой 8
61 Дрейлингоф, майорши Дрейлинг 4
62 Дружелюбовка, поручика Швединова 8
63 Елисеевка, штабс-капитана Чечеля 18
64 Еремеевка, помещика Кременецкого 1
65 Ефросиньевка, штабс-капитанши Швединовой 7
66 Звенигородка, помещика Звенигородского 72
67 Зеленая, наследников Нестеренковых 6
68 Занфировка, наследников Занфировых 3
69 Звенигородка, помещиков Петровых 6
70 Зубцово, помещиков Даниловича и Беренс 26
71 Измайловка, корнета Аврамова 9
72 Ивановка, полковника Делакур 43
73 Ивановка, хутор помещика Козьмы 3
74 Ивановка, наследников Миллерс 8
75 Ивановка (Скарбная), наследников Колесниковых 10
76 Краснополье, помещиков Аврамова и Цорна 36
77 Красный Кут, помещиц Колесниковых 7
78 Катеринополье, хутор помещика Мальского 11
79 Курганка (Протасовка), помещицы Потоцкой 15
80 Каменоватый хутор, корнета Высочана уничтожен
80 Котовка, помещиков Буцких 35
81 Катериновка, поручицы Кулинской 5
82 Константиновка, помещиц Никориных 11
83 Константиновский хутор, помещиков Дойбановых 6
84 Каменоватой (Никоринский) хутор, помещика Никоры 3
85 Кугушевский хутор, князя Кугушева 2
86 Катериновка, наследников 12-го класса Кугушева 8
87 Кашировка, наследников Каширининовых 23
88 Калкатинополье, корнета Калкатина 3
89 Котенкова, ротмистра Мальчевского 6
90 Котенков хутор, купчихи Котенковой 1
91 Корбовка, помещика Величковского 28
92 Лелековка, наследников Радойчиных 24
93 Лозоватка, капитан лейтенанши Генбачевой 32
94 Лавровка, штабс-ротмистра Короленка 2
95 Лисанево-Душенькевичево, помещицы Волянской 55
96 Марто-Ивановка, наследников Гороновичевых 35
97 Малиновка, гвардейского поручка Аврамова 36
98 Малая Водяная, помещицы Игнатиевской 16
99 Мироновка, хутор помещика Белого 5
100 Мойсеевка, помещика Добровольского 19
101 Мажаровка, подпоручика Деминского 20
102 Марьевка, наследников Гаевских 6
103 Марьевский хутор, помещицы Савицкой 2
104 Мармутин хутор, казака Мармуты 1
105 Митинский хутор, мещанина Мити 1
106 Мужий Дар, подпоручицы Сочевановой 10
107 Малая Даниловка, коллежского ассесора Балкова 5
108 Марфовка, помещиков Тимковских 32
109 Молдованка, хутор наследников Лавровых 4
110 Марфовка, ротмистра Пащенка 10
111 Марьевка, подполковницы Меркуловой 14
112 Макаровка, помещика Жайворонкова 4
113 Новогеоргиевка, наследников Крыжановской, Лозинской и Волошиновой 25
114 Николаевка (Марьевка), помещика Бурдзинкевича 42
115 Надлачановкий хутор, дворянина Надлачанина 5
116 Новогеоргиевка (Дерябовка), помещицы Буцкой 12
117 Николаевка, 7-го класса Гулака 38
118 Николаевка, помещиков Григорьевых 7
119 Новая Ивановка, помещицы Грифовой 8
120 Николаевка, подпоручика Величковского 24
121 Николаевка, помещицы Титовой 8
122 Обыток, полковника Долинского 7
123 Очеретяно-Плаксовка, штабс-ротмистра Давыдова 7
124 Отцов Дар, губернской секретарши Леонтьевой 1
125 Петровка, наследников Величковских 19
126 Петрушевка, наследников Петрушевых 10
127 Порфировка, наследников Красовских 17
128 Палагеевский хутор, наследников Сухиновой 7
129 Почтаревка, полковницы Беняниной 3
130 Петровский хутор, мещанина Петровского 22
131 Петровка, помещика Стройникова 4
132 Протопоповка, наследников Пашковских 12
133 Павловский хутор, помещика Павлова 1
134 Павловка (Ильинка), князя Кугушева 35
135 Реевка, наследников Реевых 7
136 Розворина, помещика Цыбульского 8
137 Решетиловка, наследников Решетиловых 9
138 Рожевский хутор, обер-офицерского сына Рожевского 1
139 Семеновка, 8-го класса Дерадивоевича 20
140 Семеновка, наследников Центиловичевых 3
141 Сабадашев хутор, помещика Салогуб-Сабадаша 1
142 Старечий хутор, дворянина Татаринова 2
143 Ситаевка, помещиков Юзефовичевых 7
144 Савовка, наследников Лисавеничевых 9
145 Степановка (Марьяновка), помещицы Потоцкой 10
146 Софиевка (Гейковка), подпоручика Лутковского 100
147 Секретаровка (Благодатная), коллежкого секретаря Харченко 10
148 Скалеватка, помещика Долинского 12
149 Ситаевка, наследников Ситаевых 25
150 Степановка, помещиков Юзефовичевых 4
151 Серебряная, дворянки Колесниковой 8
152 Скарбная, наследников Колесниковых 17
153 Сиротский Приют, наследников Рашинских 6
154 Секретаровка, титулярной советницы Ефимовой 3
155 Сколонша, хутор наследников Никориных 5
156 Семеновская пустошь, хутор мещанки Черепаховой 1
157 Трапезон (Сторожевка), наследников Стройниковых 5
158 Текелиевка, генерал лейтенантши Яхонтовой 70
159 Троянка, поручика Гербель 25
160 Угриновичев хутор, губернского секретаря Угриновича 2
161 Утешная, помещицы Канивальской 8
162 Ульяновка (Скляровка), помещицы Алкалаевой Калагеоргиевой 6
163 Федоровка, помещика Долинского 26
164 Федоровка, действительного статского советника Канивальского 7
165 Федоровка, помещиков Лисаневича и Арашневичевой 7
166 Цыбулевка, статской советницы Пржигодской 8
167 Чабановка, поручика Центиловича 20
168 Чесноковский хутор, наследников Чесноковых 2
169 Чечелевка, наследников Чечелевых 20
170 Чечелевка Малая, наследников Чечелевых 12
171 Швединовка, майорши Сиверс 6
172 Швединовка, поручика Швединова 12
173 Швединовка, наследников Семеринкиных 5
174 Швединовка, наследников поручика Швединова 2
175 Яковлевка, подпоручицы Бабцовой 6

Список городам и селениям Военного поселения, состоящим в Александрийском уезде. Составлен 1856 года

Название городов и селений число дворов
1 город Новогеоргиевск 254
2 Табурище 169
3 Павлиш 237
4 Каменопотоцкое 294
5 Глинск 213
6 Иванковцы 251
7 Янов 225
8 Никольское 130
9 Золотаревка 209
10 Стецовка 597
11 Вершац 264
12 Калантаев 196
13 Андрусовка 238
14 Новый Стародуб 286
15 Чечелевка 255
16 Петрово 622
17 Красная Камянка 480
18 Зыбкое 235
19 посад Новая Прага 615
20 Головковка 344
21 Митрофаново 317
22 Косовка 247
23 Протопоповка 160
24 Куколовка 373
25 Диковка 367
26 Мошорин 327
27 Аджамка 444
28 Красный Яр 120
29 Покровское 136
30 Клинцы 136
31 Новгородка 574
32 Новогригорьевка 133
33 Ингульская Камянка 313
34 Губовка 282
35 Калиновка 182
36 Верблюжка 582
37 Спасово 338
38 Вершино-Камянка 518
39 Боковое 240
40 Варваровка 303
41 Гуровка 372
42 Елисаветградка 720
43 Федварь 415
44 Сентов 245
45 Красноселье 441
46 Цыбулев 402
47 Дмитровка 350
48 Знаменка 253
49 Суботиц 281

ДАХО, ф. 14, оп. 1, спр. 1873, арк. 8-16 зв.

Примітка: із 49-ти військових поселень, згаданих у списку, за тогочасним розподілом території Олександрійського повіту за станами, до 1-го стану відносилося 18 поселень, до 2-го стану – 18, до 3-го стану – 13. Разом з приватноласницькими та іншими поселеннями їх загальна кількість у межах 1-го стану (без міста Новогеоргіївська) складає 162 одиниці, 2-го стану –142, 3-го стану – 188. Всього – 492 поселення.

Попередній розділ | Зміст | Наступний розділ

Сподобалась сторінка? Допоможіть розвитку нашого сайту!

© 1999 – 2018 Група «Мисленого древа», автори статей

Передрук статей із сайту заохочується за умови
посилання (гіперпосилання) на наш сайт

Сайт живе на

Число завантажень : 6980

Модифіковано : 17.08.2012

Якщо ви помітили помилку набору
на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою
та натисніть Ctrl+Enter.