Початкова сторінка

МИСЛЕНЕ ДРЕВО

Ми робимо Україну – українською!

?

Довідник будівельника

Київ: Мислене древо. – 2010.

Довідник складається з двох частин. Перша (с. 6 – 293) містить словник «Стандартизовані будівельні терміни». Друга (с. 295 – 501) містить перелік діючих нормативних документів в будівництві. Довідник підготовано групою українських фахівцій у складі О. М. Лівінського, С. А. Ушацького, П. А. Оробченка, В. І. Москаленка, В. Г. Сохи, О. П. Авдєєнка, М. І. Захарчука, під загальною редакцією академіка Української академії наук, д-ра техн. наук, професора О. М. Лівінського.

“Довідник будівельника” містить найчастіше вживані стандартизовані будівельні терміни, які використовуються у державних будівельних нормах (ДБН), державних стандартах та в інших нормативно-правових та методичних документах і в друкованих виданнях. Метою довідника є активізація та забезпечення однозначності розуміння вживаних термінів у галузі будівництва – в нормативних та методичних документах, науково-технічній і навчальній діяльності, в періодичних спеціалізованих фахових виданнях, при виконанні проектно-кошторисної документації та експертизи, а також в розмовній практиці.

Крім того, у довіднику приведені діючі нормативні документи в будівництві, що на думку авторів це буде корисною інформацією для проектувальників, архітекторів, будівельників та студентів вищих навчальних закладів.

Призначається в першу чергу для фахівців будівельної галузі, а також для широкого загалу допитливих читачів які прагнуть підвищити свій культурний рівень знання української мови.

Жанр: Технічний довідник.

Призначено: Для проектувальників, архітекторів, будівельників та студентів вищих навчальних закладів.

Обсяг: 81 цифровий аркуш

Технологія: PDF

Системні вимоги: персональний комп’ютер