Логотип Мисленого древа

МИСЛЕНЕ ДРЕВО

Ми робимо Україну – українською!

НАУКА

ОСВІТА

ЛІТЕРА
ТУРА

Лист на сайт
Версія для друку
Стрічка новин (RSS)
Публіцистика / Україна сакральна / Відомості про авторів

Україна сакральна

Відомості про авторів

Смітюх Г.Є., Стрілецький В.В.

Г.Є.Смітюх

Смітюх Григорій Євдокимович –

народний депутат України п’ятого скликання.

Народився в 1961 р. в багатодітній селянській родині. Трудову діяльність розпочав у 1978 р. учнем столяра. Працював теслярем і майстром-будівельником.

З 1979 по 1981 рр. служив у Збройних Силах СРСР, а з 1982 по 1991 рр. – на різних посадах в органах внутрішніх справ України. Після навчання у Київській вищій школі міліції МВС СРСР отримав вищу освіту та кваліфікацію юриста (1986-1989).

Протягом 1991-1992 рр. працював заступником директора Інституту соціології АН УРСР.

В 1992-2006 рр. – генеральний директор провідних вітчизняних компаній, що працюють у галузях важкої промисловості та створення сучасних електронних приладів.

Постійно підтримує продуктивний творчий пошук самобутніх українських вчених і винахідників, сприяє втіленню їхніх розробок у сучасні промислові технології.

В.В.Стрілецький

Стрілецький Володимир Васильович – провідний український дослідник у галузі езотерики, письменник і журналіст.

Народився в 1962 р. За основним фахом – військовий педагог. З 1983 по 1992 рр. проходив військову службу па космодромі Байконур, де брав участь у реалізації унікальних космічних програм СРСР із грифом "таємно".

Учасник всесоюзних, міжнародних і вітчизняних наукових конференцій та семінарів s проблем психології, нетрадиційної енергетики, аномальних і загадкових явищ у природі.

Автор декількох наукових робіт з філософії та психології, що увійшли у престижні наукові збірки НАН України, численних публікацій у вітчизняних інформаційно-пізнавальннх виданнях, а також науково-популярних книг: "По ступенях тайнознавства" (2004), "Таємна доктрина Icvca Христа. Вступ у пансофію" (2005), "Тіні багатовимірного світу" (2006). Одни із авторів першої в Україні наукової збірки з питань езотерики "Антропологічні виміри езотеричної філософії" (2005).

Попередній розділ | Зміст | Наступний розділ

Сподобалась сторінка? Допоможіть розвитку нашого сайту!

© 1999 – 2019 Група «Мисленого древа», автори статей

Передрук статей із сайту заохочується за умови
посилання (гіперпосилання) на наш сайт

Сайт живе на

Число завантажень : 4200

Модифіковано : 20.08.2012

Якщо ви помітили помилку набору
на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою
та натисніть Ctrl+Enter.