Логотип Мисленого древа

МИСЛЕНЕ ДРЕВО

Ми робимо Україну – українською!

НАУКА

ОСВІТА

ЛІТЕРА
ТУРА

Лист на сайт
Версія для друку
Стрічка новин (RSS)
Література / Д / Юрій Дячук

Юрій Дячук

Дячук Юрій Іванович, українець, народився 9 серпня 1954 року в м. Козятин Вінницької області, в Україні. За професією художник-оформлювач (дизайнер).

Юрій Дячук (2015)

З 1976 року живе і працює в Молдові. Член Спілки народних майстрів Молдови з 2005 року (художнє різьблення). Як творча особистість приймає участь у Республіканських та Міжнародних виставках. З 1980 року займається літературною та журналістською діяльністю. Член Національної Спілки журналістів України з 2006 року. Член редакційної колегії газети українців Молдови «Рідне слово».

У 2008 році видав перший поетичний збірник – «А я живу… – мені цікаво…», який приніс автору звання Лауреата премії ім. Пантелеймона Куліша на Х Загальнонаціональному конкурсі «Українська мова – мова єднання» (Одеса, 2009 р.). Друга збірка, російською мовою – «Придут иные времена» вийшла в 2009 році. А в 2012 році побачила світ і третя робота – історична поема «Веремія» (Слово про гетьмана І. Мазепу), яка також принесла автору звання Лауреата на 13 Загальнонаціональному конкурсі «Українська мова – мова єднання» (Одеса, 2012 р.).

У різний час твори Ю. Дячука друкувалися в різних періодичних виданнях: «Українська палітра Молдови», «Наше покоління», «Рідне слово» (Молдова); «Страна Озарение» (Росія); в журналі «Дніпро» (Київ); в альманахах «Родом з дитинства», «Лава 15», «Сопілка Молдови»; в журналі «П’ять стихій» (Україна), та ін. Готується до друку четверта збірка. До неї увійдуть вірші, байки та гуморески автора.

Ю. І. Дячук – віце-президент Республіканського благодійного фонду Українських професійних художників та народних майстрів «Renastere» (Відродження) в Молдові. Одружений, має сина.

Від липня 2015 року Ю. Дячук – член Національної спілки письменників України.

Веремія (2012 р.)

Сподобалась сторінка? Допоможіть розвитку нашого сайту!

© 1999 – 2019 Група «Мисленого древа», автори статей

Передрук статей із сайту заохочується за умови
посилання (гіперпосилання) на наш сайт

Сайт живе на

Число завантажень : 2036

Модифіковано : 22.07.2015

Якщо ви помітили помилку набору
на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою
та натисніть Ctrl+Enter.