Початкова сторінка

МИСЛЕНЕ ДРЕВО

Ми робимо Україну – українською!

?

Перлини сучасної української літератури

Зіньчук Ігор

Пропоную Вашій увазі низку неупереджених, а іноді дискусійних рецензій та відгуків на твори видатних письменників сучасної української літератури.

На сторінках цієї серії Ви зможете відкрити для себе дивовижний та захоплюючий, сповнений драматизму світ романів Ліни Костенко, Марії Матіос, Лесі Романчук, Ніни Фіалко, Люко Дашвар. Ви зможете поринути в захопливу літературну мандрівку, та зрозуміти моє власне бачення мистецтва художнього слова. Запрошую до дискусії та буду вдячний за ваші відгуки!

Коротка біографічна довідка

Ігор Зіньчук

Народився 1984 року у Львові. У 2007 році закінчив факультет іноземних мов Львівського національного університету імені Івана франка. За фахом – філолог. Вільно володію англійською та російською мовою. Переможець конкурсу «Молодь України ХХІ століття». Друкувався в журналі «Всесвіт», в «Антології сучасної лірики та новелістики – 2010», ««Антології сучасної лірики та новелістики –2011» в збірках «MUSICA», «FELICITAS», «PERICULUM» видавництва «Склянка часу» (м. Канів). Інтернет – виданнях «Хайвей», "Sumno.com", «Поетичні майстерні», на порталі письменниці Лесі Романчук, на українському видавничому порталі "Книгобачення", на сайті «Сервіс і технології», Сайті «Студгазети», сайті видавництва «Навчальна книга – Богдан».