Початкова сторінка

МИСЛЕНЕ ДРЕВО

Ми робимо Україну – українською!

?

Перлини сучасної української літератури

Зіньчук Ігор

Пропоную Вашій увазі низку неупереджених, а іноді дискусійних рецензій та відгуків на твори видатних письменників сучасної української літератури.

На сторінках цієї серії Ви зможете відкрити для себе дивовижний та захоплюючий, сповнений драматизму світ романів Ліни Костенко, Марії Матіос, Лесі Романчук, Ніни Фіалко, Люко Дашвар. Ви зможете поринути в захопливу літературну мандрівку, та зрозуміти моє власне бачення мистецтва художнього слова. Запрошую до дискусії та буду вдячний за ваші відгуки!

Опубліковано на сайті «Мислене древо» 22 червня 2012 р.

Коротка біографічна довідка

Ігор Зіньчук

Зіньчук Ігор Степанович. Народився 1984 року у Львові, живу та працюю у рідному місті. За освітою – філолог, за професією – копірайтер-фрілансер, автор статтей, книжкових оглядів; пишу та перекладаю статті, контент для сайтів українською, російською, англійською мовами.

Вільно володію російською, англійською мовами, українська – рідна. Захоплююся українською сучасною та світовою літературою. Найбільше захоплення, що стало частиною професійної діяльності – читати книги – багато і різних.

Автор книжкових оглядів на сайтах: «Читай» (Вінниця), «Буквоїд» (Київ), «Друг читача» (Київ).

Співпрацював, як автор книжкових оглядів на книги з багатьма українськими письменниками, сайтами та видавництвами: «Навчальна книга Богдан» (Тернопіль), «Клуб сімейного дозвілля» (Харків), «Зелений пес» (Київ); «Віват» (Харків); «Моноліт Bizz» (Харків) та ін Автор книги «З глибин мого серця»- Львів: «Видавництво Львівської політехніки», 2016. – 76 с.

Друкувався в журналі «Всесвіт», в «Антології сучасної лірики та новелістики – 2010, 2011», в збірках «Musica», «Felicitas», «Periculum» видавництва «Склянка часу» (Канів); альманахах «Ліра» видавництва «Лілія»(Хмельницький); альманахах «Заграва» видавництва «Ліга Прес» (Львів); автор – учасник збірки «Маленькі історії на кожен день» (фіналіст конкурсу від Zaavtra.com) (Львів)

Завжди відкритий до співпраці та діалогу!

Сторінка автора у соц. мережі

Довідку оновлено 7.02.2021 р.