Початкова сторінка

МИСЛЕНЕ ДРЕВО

Ми робимо Україну – українською!

?

Агатангел Кримський: поклик Сходу

Ігор Ольшевський

Спроба трактату в особах

Обкладинка книги «Агатангел Кримський»…

У книзі письменника та філософа-містика Ігоря Ольшевського, яка має підназву “Спроба трактату в особах” розкривається подвижницький, страдницький життєвий та творчий шлях уродженця Волині, чиї таланти й наукові орієнтири відзначалися надзвичайним розмаїттям, видатного сходознавця, лінгвіста, поета, перекладача – академіка Агатангела Кримського, ім’я якого внесене до реєстру видатних світових діячів, затвердженого ХVІ сесією Генеральної Асамблеї ЮНЕСКО.

Видання адресовано небайдужим людям із нестандартним мисленням.

Книга була надрукована в Луцьку видавництвом «Терен» у 2012 році. В 2016 році спеціально для е-перевидання на сайті «Мислене древо» автор доопрацював текст, який можна вважати другим, виправленим виданням.

Світлій пам’яті Юрія Євгеновича Тичини –

небожа Павла Григоровича Тичини –

присвячується

Блаженні вигнані за правду, бо їхнє Царство Небесне.

Блаженні ви, як ганьбити та гнати вас будуть, і будуть облудно на вас наговорювати всяке слово лихе ради Мене.

Євангелія від св. Матвія, глава V, вірші 10, 11 [Тут і далі Біблія цитується в перекладі Митрополита Іларіона (Івана Огієнка) [4]].

І вони на власні очі побачать те, що вчинили.

А вони осуджували праведників тільки за те, що ті увірували у всемогутнього, преславного Бога, Якому належить влада над небесами і землею. Бог є свідок усьому!

Тим же, які мучили віруючих чоловіків та жінок і не покаялися, – воістину, їм буде кара в геєні вогненній. Їм буде кара вогнем!

Тим же, які увірували в Бога і творили добрі діла, воістину, для нихвідкриються райські сади, через які течуть річки, а це велике щастя!

Коран, сура 85 (“Сузір’я”), аяти 7 – 10 [Український переклад Яреми Полотнюка [8]].