Логотип Мисленого древа

МИСЛЕНЕ ДРЕВО

Ми робимо Україну – українською!

НАУКА

ОСВІТА

ЛІТЕРА
ТУРА

Лист на сайт
Версія для друку
Стрічка новин (RSS)
Наука / Допоміжні історичні дисципліни / Знак / Знак, № 31 (2003 р.) / Пам’яті товариша

Пам’яті товариша

Олег Потап (Дніпропетровськ)

Не стало Андрія Георгійовича Єськова. 21 січня 2003 р. Дніпропетровське реґіональне відділення УГТ зменшилося на одного члена. Пішла з життя чудова талановита людина.

Свої енциклопедичні знання і непересічні здібності Андрій Георгійович віддав ракетобудуванню. Кандидат наук, провідний науковий співробітник знаменитого КБ «Південне», він був відомим фахівцем з розробки агрегатів автоматики рідинних ракетних двигунів, автором понад 80-и винаходів, Заслуженим винахідником України. Створені ним випробувальні стенди та імітатори короткочасної невагомості ще довгі роки служитимуть вітчизняній космонавтиці.

Нам пощастило тривалий час спілкуватись і дружити з цією різнобічною чудовою людиною. І хоч у геральдиці він був тільки аматором, але завжди дивував нас глибиною та обґрунтованістю своїх знань. Завзятий автолюбитель, який проїхав на своїх стареньких «Жигулях» майже весь колишній СРСР, він усюди розшукував інформацію про тамтешню стародавню і сучасну символіку. Його інтерес до геральдики ніколи не обмежувався малюнком як таким. Він жваво цікався історичними витоками місцевої символіки, архітектурними, культурними особливостями міст і селищ. Все, чим він займався, відрізнялось ретельністю підходу й досконалістю. Таким був його старанно збережений і своїми руками відреставрований «Opel-1,2», який брав перші призи на виставках давніх авто. Такими були зібрані ним колекції значків з гербами міст, листівок, географічних мап. Всі, хто знав і любив Андрія Георгійовича, відчувають непоправність утрати і назавжди збережуть пам’ять про нього.

Опубліковано : Знак, 2003 р., ч. 31, с. 2.

Попередня стаття | Перелік статей | Наступна стаття

Сподобалась сторінка? Допоможіть розвитку нашого сайту!

© 1999 – 2018 Група «Мисленого древа», автори статей

Передрук статей із сайту заохочується за умови
посилання (гіперпосилання) на наш сайт

Сайт живе на

Число завантажень : 1502

Модифіковано : 17.08.2012

Якщо ви помітили помилку набору
на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою
та натисніть Ctrl+Enter.