Початкова сторінка

МИСЛЕНЕ ДРЕВО

Ми робимо Україну – українською!

?

Про авторів-упорядників

Пивовар А. В., Ковтун М. В.

Анатолій Васильович Пивовар – кандидат економічних наук, Заслужений економіст України, лауреат премії ім. В.Ястребова. Переважна більшість наукових праць (близько 100 друк. арк.) – в галузі економіки та інформатики. З архівними документами працює у вільний від основної роботи час. Автор джерелознавчого видання "Поселення Задніпрських місць до утворення Нової Сербії в документах середини XVIII століття" (К., 2003), підготовленого на матеріалах архівів Києва, Санкт-Петербурга та Москви. Останнім часом працює також в обласних архівах Півдня України: Дніпропетровська, Кіровограду, Одеси, Херсону.

Народився у 1958 році в селі Дереївка, виріс і розпочинав трудову діяльність в селі Червона Кам’янка, що на Кіровоградщині. Випускник економічного факультету Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка. Після закінчення аспірантури Інституту економіки АН УРСР та захисту дисертації працював на наукових та керівних посадах в установах АН України та її Президії, Міністерства праці, Вищої атестаційної комісії України та на Київському колективному заводі "Росинка". З 1996 року – в Апараті Верховної Ради України.

А.В.Пивовар
М.В.Ковтун

Микола Володимирович Ковтун – має досвід роботи в архівах з 2001 року. Починав з історії рідного села. В даний час сфера дослідницьких інтересів – територія колишньої Єлисаветградської провінції, Запоріжжя, Херсонської губернії та прилеглих регіонів переселенських рухів населення. Пошукова діяльність зосереджена на матеріалах центрального та обласних архівів Києва, Кіровограду, Одеси, Херсону, Черкас і Полтави.

Народився у 1956 році в селі Поклітарівка на Кіровоградщині. Закінчив Харківський авіаційний інститут за спеціальністю інженер-механік. Після призову до лав Радянської Армії залишився на строковій службі на офіцерських посадах. З 2000 року – майор у відставці. Проживає у м. Києві.