Початкова сторінка

МИСЛЕНЕ ДРЕВО

Ми робимо Україну – українською!

?

Про авторів-упорядників

Пивовар А.В., Пєший О.І., Шляховий К.В.

А.В.Пивовар

Анатолій Васильович Пивовар – кандидат економічн. наук, заслужений економіст України, лауреат премії ім. В.Ястребова (2004 рік). Більшість наукових праць (близько 140 друк. арк.) – у галузі економіки та джерелознавства. З архівними документами працює у вільний від основної роботи час. Автор джерелознавчих видань “Поселення Задніпрських місць до утворення Нової Сербії в документах середини XVIII століття” (К., 2003), “Фонд Херсонської духовної консисторії: відомості про метричні записи 1780-1812 років” (К., 2008), підготовлених на матеріалах архівів Києва, Москви та Одеси. Останнім часом співпрацює також з архівами Дніпропетровська, Кіровограду, Миколаєва та Херсону.

Народився у 1958 році у селі Дереївка, виріс і розпочинав трудову діяльність у Червоній Кам’янці, що на Кіровоградщині. Випускник економічного факультету Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка. Після закінчення аспірантури Інституту економіки АН УРСР та захисту дисертації працював на наукових та керівних посадах в установах АН України та її Президії, Міністерства праці, Вищої атестаційної комісії України та на Київському колективному заводі “Росинка”. З 1996 року – в Апараті Верховної Ради України.

О.І.Пєший

Пєший Олександр Іванович – має досвід роботи в архівах з 2005 року. Займався дослідженнями, пов’язаними з історією дворянських родів Курисів і Гіжицьких та їх діяльністю в Одеському регіоні. Має публікації також з інших аспектів його історії у період ХІХ ст.

Народився у 1965 році у місті Одесі, випускник юридичного факультету Одеського державного (нині національного) університету ім. І.І.Мечникова. Працював в Одеській таможні. В даний час продовжує дослідження з історії дворянського землеволодіння на Одещині та у межах території колишньої Херсонської та інших губерній Новоросійської групи.

К.В.Шляховий

Шляховий Костянтин Васильович – член історико-культурологічного товариства “Ойкумена”, Всеукраїнської спілки краєзнавців, Українського геральдичного товариства, співавтор альбому-каталогу “Символіка Кіровоградщини” (2002 рік), лауреат Кіровоградської обласної премії ім. Якова Паученка з геральдики та вексилології (2003 рік), голова редакційної ради “Краєзнавчого вісника Кіровоградщини”. Має публікації історичного спрямування у чисельних виданнях. Тісно співпрацює з Кіровоградським обласним архівом.

Народився 1956 року в родині службовців у м. Сєрові Свердловської області. З 1962 року проживає у м. Кіровограді. Після закінчення Ізмаїльської морехідної школи працював на суднах закордонного плавання. Служив на Чорноморському флоті. Після звільнення у запас закінчив філологічний факультет Кіровоградського педагогічного інституту ім. О.С.Пушкіна. З 1987 року працює у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї, старший науковий співробітник відділу історії. Спеціалізується на регіональній історії, історичній топоніміці, генеалогії та геральдиці.